Güncel kataloğumuzu görüntülemek için tıklayın.      (X)

Kalite Politikamız

Yüksek kaliteli ürünlerimiz ile müşteri memnuniyetini sağlamaya çalışırken, kalitemizle tanınmak için yapacaklarımızı önceden planlıyoruz. Müşteri istekleri bizim için ön planda olup, Crntech bünyesinde yer alan çalışma arkadaşlarımızın performanslarını bu yönde ilerletiyoruz.

Kalite Sorumluluğu
Kalite bizler için sadece ürünlerimiz değildir. Çalışma arkadaşlarımız ve tedarikçilerimizde sorumluluğumuz altındadır. Müşterilerimiz ile ilişkilerimizi bu ilke yolunda ilerletiyoruz.

Çalışan Sorumluluğu
Tüm Crntech çalışanları, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en kısa sürede, en uygun çözümleri bulmakla yetkilidir. Koşullara göre kendilerini hazırlayan çalışanlarımız, hiyerarşi yapı içerisinde kendi çalışma performansından ve kalitesinden sorumludur. Kalitemizi, çalışanlarımızın performanslarını göz önünde bulundurarak düzenli olarak değerlendirmekteyiz.

Tedarikçilerle İşbirliği
Müşteri memnuniyetinde daha da başarılı olabilmek için tedarikçilerimizi de bizler gibi üst düzey kalite sorumluluğu olan ve güven sağlayan firmalardan seçmekteyiz.

Sürekli Gelişim
En az hata ile ilerlemek ve oluşacak olan sorunları ortadan kaldırmak bizler için önemli bir noktadır. Kalitenin sürdürülebilmesi, güvenin eksilmeden devam etmesi ve bunların da maliyetleri etkileyip, bütçenize katkıda bulunması için iş yönetiminde verimliliği ön plana çıkarıyoruz. Değişen ve gelişen piyasa değerlerini takip ederek, buna göre çalışıyoruz.
 Hakkında

Döviz Kurları

  •   1.-USD     32,7810.-TL
  •   1.-USD     32,8400.-TL

  •   1.-EUR     35,0464.-TL
  •   1.-EUR     35,1096.-TL